Zobrazuji všech 5 výsledků

Morris Cora B – ISO VG 22 – univerzální řezný a chladicí olej

Cora B je řezný a chladící olej střední viskozity, který obsahuje aditiva pro vysoký tlak a kluzné vlastnosti. Je vhodný pro všechny všeobecné obráběcí operace železa a běžných ocelí a také barevných kovů. Aditiva zajišťují vysokou kvalitu obráběného povrchu a výrazně prodlužují životnost nástroje. Zároveň zabraňují korozi mědi a jejích slitin. Pečlivý výběr základových olejů a přísad dávají tomuto oleji světlou barvu. Kapalina nezapáchá a má nízkou viskozitu.

Morris Cora E – ISO VG 32 – univerzální řezný a chladicí olej

Cora E je řezný a chladicí olej střední viskozity, který obsahuje aditiva pro vysoký tlak a kluzné vlastnosti. Je vhodný pro všechny všeobecné obráběcí operace železa a běžných ocelí a také barevných kovů. Aditiva zajišťují vysokou kvalitu obráběného povrchu a výrazně prodlužují životnost nástroje. Zároveň zabraňují korozi mědi a jejích slitin. Pečlivý výběr základových olejů a přísad dávají tomuto oleji světlou barvu. Kapalina nezapáchá a má střední viskozitu.

Zástupný symbol

Morris Faracut HS3 – ISO VG 9 – polosynt. řezný a chladicí olej bez chloru, síry a fosforu

Faracut HS3 je vysoce rafinovaný řezný olej se speciálními přísadami pro mazání, které zlepšují obrábění bez použití chloru, síry nebo fosforu.

Faracut HS3 poskytuje vynikající smáčecí, chladicí a mazací vlastnosti, které zlepšují povrchové úpravy, zejména na neželezných slitinách, které jsou také chráněny proti skvrnám a korozi. Nízká viskozita produktu poskytuje lepší přenos tepla z oblasti řezání a tím snižuje teplotu v místě řezu.

Morris METCUT MCT LIQUID – řezný olej pro ruční aplikaci

MCT Liquid je výkonný řezný olej vhodný i pro vysokotlaké obrábění, který je vhodný pro ruční aplikaci všude, kde je potřeba. Jmenovitě pro vrtání hlubokých neprůchozích děr, běžné vrtání, závitování, ohraňování, frézování a soustružení. Přísady pro extrémní tlak umožňují opracovávat i jinak složitě obrobitelné materiály a slitiny jako je nerez, vysoko tažené oceli a chromové oceli.