Zobrazuji všech 9 výsledků

Morris Versimax HD11 5W-30, plně syntetický nízkoemisní dieselový olej

Morris Versimax HD11 5W-30 je nejnovější výkonný olej nejvyšší kategorie doplněný o speciální chemické přísady, který byl navržen pro splnění přísných chemických norem pro dosažení správné účinnosti výfukového systému pro ochranu ovzduší jako jsou filtry pevných částic DPF a nebo SCR (AdBlue),  EGR NOx systémy, dieselové oxidační katalyzátory DOCs) a Adblue-slip katalyzátory.

Morris Versimax HD3 20W-50, vícestupňový motorový olej

Morris Versimax HD3 20W-50 je kvalitní dieselový motorový olej zvláště doporučený pro starší vozidla nebo tam, kde je zařízení používáno v klimatických podmínkách s vysokými okolními teplotami. Technologie aditiv poskytuje vynikající výsledky v naftových motorech s přirozeným nasáváním a nebo s turbodmychadlem, což umožňuje snížit zásoby ve smíšeném provozu vozového parku.

Morris Versimax HD6 15W-40, nízko emisní motorový olej

Morris Versimax HD6  je výkonný dieselový motorový olej s nižším obsahem SAPS (sirnatého popela, fosforu a síry) se specifickými vlastnostmi. Je vyroben ze skupiny II základových olejů a obsahuje moderní aditivní technologii pro práci v nejtěžších podmínkách při dodržení prodlouženého intervalu výměn oleje.

Morris Versimax HD7 10W-30, palivo šetřící motorový olej

Morris Versimax HD7  je výkonný dieselový motorový olej s nižším obsahem SAPS (sirnatého popela, fosforu a síry) se specifickými vlastnostmi. Je vyroben ze skupiny II základových olejů a obsahuje moderní aditivní technologii pro práci v nejtěžších podmínkách při dodržení prodlouženého intervalu výměn oleje.

Morris Versimax HD8 10W-40, plně syntetický nízkoemisní dieselový olej

Morris Versimax HD8  je plně syntetický výkonný dieselový olej s nízkým obsahem SAPS (sirnatého popela, fosforu a síry). Je vyroben z moderních základových olejů se speciálně formulovaným aditivním systémem, který zajišťuje vysokou úroveň ochrany součástí, čistotu a protikorozní účinky při zachování vlastností pro náročné podmínky s prodlouženými intervaly výměn oleje.