Zobrazuji všechny 4 výsledky

Morris Multivis CST HP 5W-40

Multivis CST HP 5W-40 je plně syntetický motorový olej vyvinutý přímo na základě zkušeností z motoristického sportu a je formulován tak, aby splňoval nejposlednější požadavky osobních automobilů a dodávek.

Morris Multivis CST SS 10W-40

Multivis CST SS 10W-40 je částečně syntetický motorový olej vyrobený ze základních syntetických a vysoce kvalitních minerálních olejů doplněných nejnovější aditivní technologií. Tento olej je určený pro benzínové i dieselové motory osobních a dodávkových vozidel. Chrání vačkové hřídele, ventilovou technologii a ložiska motoru již od studeného startu a v celém rozsahu teplot. Dále zabraňuje korozi a opotřebení.

Morris Multivis MLR 10W-50

Multivis MLR 10W-50 je plně syntetický vícerozsahový motorový olej vyvinutý přímo na základě zkušeností z motoristického sportu a je formulován tak, aby splňoval nejposlednější požadavky benzínových a dieselových motorů.

Morris Multivis MLR 10W-60

Multivis MLR 10W-60 je plně syntetický vícerozsahový motorový olej vyvinutý přímo na základě zkušeností z motoristického sportu a je formulován tak, aby splňoval nejposlednější požadavky benzínových a dieselových motorů.