Zobrazuji všech 7 výsledků

Morris Race 4T 10W-30

Morris Race 4T 10W-30 je vysoce stabilní mazivo pro motocyklové motory založené na nejnovějším vývoji technologie aditiv. Race 10W-30 rychle cirkuluje během studených startů a poskytuje silný film mazacího oleje při vysokých teplotách.

Morris Race 4T 10W-50

Morris Race 4T 10W-50 je vysoce výkonný široko rozsahový motorový olej vyrobený syntetickou technologiíobohacený speciálními aditivy. Race 4T 10W-50 je určený především pro sportovní motocykly, superbiky a závodní stroje a především pro ty, které mají motor uspořádaný do V.  Toto mazivo má širokou viskozní stabilitu a nabízí vynikající výkonnost v čtyřtaktních motocyklových motorech.

Morris Race 4T 5W-40

Morris Race 4T 5W-40 je pokročilý plně syntetický 4-taktní motorový olej pro všechny výkonné sportovní motocykly, superbiky a tovární závodní týmy. Mazivo bylo vyvinuto přímo z technologie motocyklových závodů, kde se prokázalo, že vysoce převyšuje běžné oleje. Tento lubrikant má extrémně vysoký viskózní index a poskytuje výjimečný výkon ve čtyřtaktních motocyklových motorech.

Morris Race 4TT 10W-40

Morris Race 4 TT 10W-40 je vysoce výkonný, plně syntetický, motorový olej určený především pro sportovní motocykly, superbiky a závodní stroje. Tento olej je vyvinutý přímo díky nejnovějším zkušenostem závodních týmů a jeho vlastnosti prokazatelně převyšují běžně používané oleje. Toto mazivo má širokou viskozní stabilitu a nabízí vynikající výkonnost v čtyřtaktních motocyklových motorech.

Morris Race Sport 4 10W-40

Morris Race Sport 4 10W-40 je částečně-syntetický vysoce stabilní olej pro 4-taktní motocyklové motory vynikající kvality, který je tvořen pečlivě vybranými základovými minerálními oleji a syntetickými aditivy poslední generace. Morris Race Sport 4 10W-40 rychle cirkuluje systémem při studených startech a zajišťuje pevný mazací film za vysokých teplot.

Morris Race Super 4 10W-40

Morris Race Super 4 10W-40 je vysoce kvalitní čtyřtaktní motorový olej, který kombinuje nejnovější syntetické přísady s vysoce kvalitními minerálními oleji. Tento olej zajišťuje ochranu jak při studeném startu, tak při vysokých teplotách a zajišťuje ochranu součástek motoru v širokém rozsahu provozních podmínek. Morris Race Super 4 10W-40 je také navržen tak, aby udržoval čistotu motoru, snížoval opotřebení a kontroloval oxidaci a korozi. Je ideální volbou pro motocyklové dílny a opravny.

Morris Race V-TWIN 20W-50

Morris Race V-TWIN 20W-50 – je kvalitní širokorozsahové mazivo s minerálním základem a pečlivě vybranými aditivy. Tento olej nabízí vysokou úroveň čistoty a ochrany proti opotřebení i při těch nejobtížnějších provozních podmínkách.